Fungujeme bez zmeny

Len sme sa trochu prispôsobili danej situácii. Niektorí kolegovia oprášili notebooky a pracujú z pohodlia domova na home office. V našej kancelárii je ale aj tak vždy niekto v strehu, takže sa s nami určite neminiete. 

 

 

 

Online služby

     

Akúkoľvek schôdzku, konzultáciu, či predvedenie prístroja si s nami môžete dohodnúť telefonicky či e-mailom.

Sme pripravení s Vami väčšinu požiadaviek vyriešiť virtuálne. Po dohodnutí času schôdzky Vám pošleme odkaz na stretnutie v aplikácii Teams a budeme na Vás čakať online. 

     

 

Školenia

Vypísané jarné školenia sme zatiaľ odložili. O náhradných termínoch Vás budeme informovať hneď, keď sa situácia trochu ukľudní. Všetky rezervácie zostávajú v platnosti. 

Máte v rámci súčasných opatrení menej práce alebo voľnejší režim chcete využiť na vzdelávanie? Pripravíme Vám školenie na mieru online. 

V prípade záujmu o online školenie kliknite tu.

Gamin a karanténa

           

Kolegyne z nášho tímu si minulý týždeň povedali, že čo s načatou sobotou. Nažhavili sme šijacie stroje a spoločnými silami ušili obrovské množstvo rúšok. Takže sme už pripravení na všetko. S karanténou bojujeme vyzbrojení humorom a pozitívnou náladou.

Tu sa môžete pozrieť na to, ako v Gamine bojujeme s karanténou.

      

     

A ako sa v bojových podmienkach darí Vám?

 

Či už z pohodlia domova alebo z kancelárie, prajeme Vám pevné zdravie, ešte pevnejšie nervy s domácimi úlohami a tešíme sa na skoré stretnutie. 

 

Tím Gamin

Margita Brišová

Mgr. Radana Brábníková

Ivo Bojas