Naši lektori

Radana je korózna inžinierka s viac ako 20 ročnou praxou. Zameriava sa predovšetkým na práškové lakovne. 

V Gamine školí semináre Kontrola kvality v práškovom lakovaníHodnotenie procesu vypaľovania s dataloggerom Curve-X.

Účastníci našich školení Radanu hodnotia ako príjemnú, usmievavú lektorku s pozitívnym prístupom, ktorá odborne zodpovie všetky vaše otázky. Na jej seminároch sa dozviete plno nových poznatkov a zároveň sa budete baviť.

 

 

Pavel je expertom v odbore s mnohoročnou praxou. Je držiteľom prestížneho certifikátu FROSIO Inspector Level 3 a jeho školeniami prešli už desiatky učastníkov v Čechách, aj na Slovensku. 

S Pavlom môžete diskutovať na seminároch Kontrola kvality v protikoróznej ochrane, Urýchlené korózne skúšky a ich vývoj nielen v automobilovom priemysle alebo ElcoMaster a ElcoMaster Mobile App

Pavlove semináre sú veľmi obľúbené pre praktické ukážky a odborný výklad, ktorý je podávaný pútavou formou. 

 

 

Ing. Vít Dorničák, Ph.D.

Víťa je skúseným FROSIO inspektorem Level 3 a súdnym znalcom v odbore chémia, so špecializáciou na protikoróznu ochranu a s dlhoročnými praktickými skúsenosťami. 

S Víťou sa môžete stretnúť na seminároch Norma ISO 12944 so zameraním na náterové hmotyVady náterov v protikoróznej ochrane.

Víťove zapálenie pre dané témy, jeho skvelý prejav a zásoba nazbieraných skúseností sú jednoznačné dôvody, prečo si jeho školenia nesmiete nechať ujsť. 

Míša vyštudovala odbor Strojárenská technológia so zameraním na povrchové úpravy a má dlhoročnú prax v oblasti meracej a laboratórnej techniky a destilácie rozpúšťadiel.

Míša vás prevedie obľúbeným seminárom Kontrola kvality v protikoróznej ochrane

Míšine semináre sú nabité pozitívnou energiou a odnesiete si z nich množstvo nových poznatkov a praktických skúseností z odboru. 

[Translate to SK:] Gamin: Michaela Pospíšilová

 

 

Martin Hublar

Martin je technikom pre povrchové úpravy a v prostredí lakovania a lakovní sa pohybuje už mnoho rokov. Žiadna vada mu nie je cudzia a zaujíma sa predovšetkým o problematiku práškových lakovní. 

Svoje skúsenosti s Vami bude zdieľať na kurze Vady v práškovom lakovaní.

Jeho semináre sú prakticky zamerané a odveziete si z nich množstvo poznatkov a skúseností.